19 Eylül 2013 Perşembe

Modanın Sanal Başkenti MosModaDünyaca ünlü markaların yeni sezon tasarımlarını Türkiye'de ilk kez ve sadece modaseverlere sunan MosModa, bünyesindeki markaları sürekli güncelleyerek modaseverlerin istedikleri doğrultusunda her hafta bir yenisini ekliyor. Burberry, Michael Kors, Isabel Marant, UGG, Victoria's Secret, Prada gibi dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran MosModa, çok yakında kendi adını taşıyan markasını da Türk modaseverlerle buluşturmayı hedefliyor.
Amerika ve Türkiye'den sonra Rusya - Ukrayna - Azerbaycan pazarına açılmayı hedefleyen MosModa, dünyaca ünlü markaların uluslararasın yolculuğuna eşlik ediyor.
Aynı zamanda Stil Hollywood sayfasıyla dünyaca ünlü yıldızların giyim stillerini takip etmenizi sağlayarak Kate Middleton, Rihanna, David Beckham, Victoria Beckham gibi yıldızların giyim stillerini tercih edebilmenizi sağlıyor.

Ayrıca İste-Gelsin sistemi ile büyük ses getiren MosModa, istediğiniz markanın istediğiniz modelini sizin için tedarik edip kapınıza kadar getiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sevgi ve neşe ile kalın.
Gamze Haseki