22 Kasım 2012 Perşembe

Barielle Tırnak El ve Ayak Ürünleri ve Stherb Göğüs Ürünleri Deneyimlerim

Nezamandan beri denemek istediğim ürünler vardı ancak zaman bulup deneyebildim.Sizlere onlardan bahsetmek istiyorum.
Biz hanımlar manikür ve pedikür için kuaförlere tonlarca para harcarız.
60 Sn.de Manikür-Pedikür 60 snde manikür,pedikür anında tırnak sertleştirici ve thiling rengi ile bize komple bakım imkanı sağlıyor.Tamamen doğal çok yönlü tedavisi için ölüdeniz tuzları ve temel yağlarla harmanlanmış bu ürün ölü derileri nazikçe soyuyor ve tırnakları nemlendirip koruyor.
Barielle’in Anında Tırnak Sertleştiricisi ile tırnaklarım anında sertleşti ve kırılmaya karşı koruma sağladı.
2013 yılını kıpkırmızı Thilling 5020 ojeyle karşılıyacağım bu sene

Diğer bir üründe 

St|herb Göğüs Bakım Ürünleri İle Tıbbı İşlem Görmeden %85 Başarı

Spekülasyonlardan sıkıldınız… Ameliyat olma konusunda endişeleriniz  var…

Mucize sizin hayalinizdeki görüntü değil… Türkiye’deki tek göğüs bakım ürününün size sunduğudur… Tıbbi işlem görmeden % 85 başarı, bakım ürünü için çok yüksek bir orandır.

Ve ayrıca yakalanan formu, bakımın devamı ile sağlamak mümkündür.

Ürünün başarısı özel içerik ve Nanoteknoloji sayesindedir…

Nanoteknolojik üretim, ürünün ve etkin maddenin tüm dokuya maksimum nüfus etme imkanı tanıyan en güçlü teknolojidir.
St|herb göğüs bezlerinde bulunan hücre yenilenmesini etkileyerek göğsün sıkılaşmasını, dikleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlayan eşsiz bir üründür. Pueraria Mirifica bitki özlerinden elde edilen fito-östrojenler sayesinde göğsün dış tabakasındaki dokuların derinine kadar ilerleyerek hücre yapısını hazırlayıp göğsün sıkılaşmayı kabul etmesi için gerekli ortamı sağlar.

St|herb Göğüs Kremi Nanozomlar, hücre altyapısını geliştiri ve göğüs lobüllerinin gelişmesine yardım eder. Bu formül göğüs dokusunun en derin katmanına inerek göğsü geliştirir; doğal göğüs büyümesine, dolgunlaşmasına ve hacim kazanmasına yardımcı olur.

St|herb Göğüs Serumu Göğüslerdeki deri yumuşaması, elastikiyet kaybı ve gözle görülür sarkıklar için nanoteknolojik üretimi sayesinde en derine inerek en etkili şekilde deformasyonu düzeltmeye yardımcı olur. Yağ dokusunu harekete geçirerek göğüsün toparlanmasına sarkmaların giderilerek daha dolgun ve sıkı göğüslere sahip olunmasına yardımcı olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sevgi ve neşe ile kalın.
Gamze Haseki