6 Nisan 2012 Cuma

Çantam benim işbirliğiyle çanta hediyemiz (50 kişi olunca sona erecek.)


cantambenim.com | İnternet Mağazası, Kenan Çanta Deri Mam. San. Tic. Ltd. Şti. kurulusudur.

“Türkiye'nin En Büyük Online Çanta Satış Mağazası” sloganı ile Türkiye’nin dört bir yanında rahat alışveriş imkânı sunarak yılların kalitesini ve çekiciliğinin tanınması ve yaşanabilmesi amacıyla açılmıştır.
 
cantambenim.com mağazasında satışa sunulan her bir ürünün orjinal olması, taklit olmaması ve her bir ürünün marka değeri taşıması, kalitesi ve ilgilere verdiği güven karşılığı ile sektörde aranan bir marka olması bizleri daha iyi ve daha kaliteli hizmete yönlendirmektedir.
Sitemiz üzerinden rahat, güvenli ve kolay bir alışveriş imkânı bulabilirsiniz. Bir tık ile dilediğiniz mesafeden ürünlerimize sahip olabilirsiniz.
Hedefimiz aradığınız ürünü en kolay şekilde bulmanız ve en güvenli şekilde onu satın alma rahatlığını yaşamanızdır.

SİTEMİZDEN BAZI ÖRNEKLER

VE KAMPANYAMIZ


SADECE BUGÜNE ÖZEL 50 KİŞİ KATILIM YAPTIĞI ANDA KAMPANYAMIZ SONA ERECEKTİR.1.      Kampanyaya katılan her kişi www.cantambenim.com sitesine üye olması gerekmektedir. 

Böylelikle hem kampanya katılımının ilk şartını yerine getirmiş olacak hem de 10 TL para puan kazanacaktır.

2.      Sitemize üye olan katılımcılar, sitenin sağ üst kısmında bulunan “hesabım” sayfasına  girerek “davet yolla” bölümünden kendi e-mail adreslerindeki arkadaşlarına şu metin ile davet göndereceklerdir.

Merhaba,
Bugün en güzel çanta benim olacak. cantambenim.com sitesinin düzenlediği “her gün bedava çanta” kampanyasını kazanmam için lütfen siteye üye olur musun? Üstelik üye olan herkese 10 TL para puan veriyorlar. Ben çantaları gördüm gerçekten çok güzel.
Görüşmek üzere,Ad Soyad
Bunu yazıp davet yollamanız yeterli olacaktır.


*Ayrıca kampanya banner ını kaydetip kendi facebook profilinizde paylaşıp en az 10 arkadaşınızı etiketlemeniz gerekmektedir. (Bu şartımız zorunlu değil isteyen yapabilir)

* Kazanan talihli bir sonraki gün açıklanacak ve e-mail adresine kazandığı çanta tutarı kadar indirim çeki gönderilecektir.
Kazanan talihli sitemizden indirim çekini girerek “havale” yöntemiyle sipariş verecektir. Sipariş verme sırasında hediye notuna evet diyecek ve hediye notu alanına kampanyaya katıldığı sitenin adresini yazacaktır.

Sipariş aynı gün kargoya verilecek ve en geç 3 gün içerisinde elinde olacaktır.

Buraya siteye  üye olduğunuz mail adresini de yazıp yorum yazmanız.

2 yorum:

 1. slm cnm;tüm şartlar tammadır kampanyayı facemd eduyurudm linkim;http://www.facebook.com/profile.php?id=1510047862/aslı üstün/yakamozperi@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. slm şartlar tamam
  https://www.facebook.com/biscuitbyjasmine#!/profile.php?id=100001981803029
  sema kırıcı
  sema_adnan06@hotmail.com

  YanıtlaSil

Sevgi ve neşe ile kalın.
Gamze Haseki