19 Aralık 2011 Pazartesi

Dore Çorap

Dore Hakkında

DORE Çorap, 1967 yılında İstanbul'da kuruldu ve günümüzde hem Türkiye ve hem de uluslararası kadın çorap pazarında lider bir şirkettir.

Kalite DORE Çorap'larının başarısının anahtarıdır. Bu da DORE Çorap'larının müşterilerinin zevk ve ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamaktadır.

DORE Çorap, bahsedilen üst kalite ile birlikte aynı zamanda hızlı otomasyon ve net bir teknolojik üstünlük ile diğer çorap fabrikaları ile rekabet, yapmış olduğu reklam ve pazarlama yatırımları ile teknolojinin de yardımıyla çabuk değişen pazar şartlarına kolay uyum sağlayarak, müşterileri ile ilişkilerinde etkin bir yönetim sunmaktadır.

Güncel hedef her zaman, sürekli olarak araştırma ve geliştirmeye yapılacak yatırımlar ile özgün ve şık ürünler sunarak DORE Çorap'larını uluslararası kadın çorabı pazarında öncü şirket yapmak olacaktır.

Külotlu çorap, kadın çorabı, mikrofiber & elastanlı dizaltı ve soket çorapları, kız çocukları için külotlu ve dizaltı çorapları, vücut şekillendirici çoraplar ve bir çok ürünler sitede mevcut incelemenizi tavsiye ederim. http://www.doresocks.com/

Ayrıca Dore Çorabın şuanda facebookta devam eden kampanyası var kısaca ondan da bahsetmek istiyorum.

DORE'DEN 2012 HEDİYESİ ÇORAP SETİ KAZANMAK İÇİN,
www.dorecorap.com 'a üye olup, Facebook ve Twitter sayfamızdan takip edenler arasından çekilişle seçilecek 3 

kişiye hediyelerimiz var :)  
http://www.facebook.com/dorecorap?sk=wall
Şartları yerine getirip yorum yazdığınız zaman çekilişe dahil edilyorsunuz.EEEE daha ne duruyuorsunuz:))) hadi hep beraber çekilişe

2 yorum:

 1. Bak güzelim seni kibarca ilk ve son defa uyarıyorum!
  Çalıştığım firmalar benden başka bloglarla zaten çalışmaz artı attığın her mailden haberim oluyor emeğine de vaktine de yazık.
  Ayrıca sana bir abla tavsiyesi e ticaret yaptıklarına emin olursan e ticaret diye mail yaz her firmaya aynı maili geçme anında bana haber veriyorlar.

  Eda Demirel Suner

  YanıtlaSil
 2. şartlar tamam
  gfc: Özlem
  ozlemelmacigil@hotmail.com
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100002364876297
  http://twitter.com/#!/ozlem_el

  YanıtlaSil

Sevgi ve neşe ile kalın.
Gamze Haseki