12 Ekim 2010 Salı

STİCKERDE ÖNCÜ DUVAR STİCKER

Sizleri Çok Güzel Bir Firmayla Tanıştıracağım arkadaşlar stickerde öncü markalardan biri  olan http://www.duvarsticker.com/index.php

Türkiye Dekorasyon  sektöründe 2007 yılından beri faaliyet gösteren DEKORJİNAL DUVAR STİCKER, bu tarihten önce yurtdışından çeşitli ürünlerin ithalatını yaparak ticaret hayatını sürdürmektedir. Ancak 2007 yılından bu yana tamamen kendi öz sermayesi ile Grup internet siteleri de dahil olmak üzere satışını yaptığı tüm ürünleri kendi bünyesinde üretmektedir.

 Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz  DUVAR STİCKER sektörü alanında gerçekleştirilen en büyük yatırım olarak nitelendirilebilen DUVAR STİCKER, Grup internet siteleri , Bayileri , Satış temsilcileri ve çözüm ortağı internet siteleri ile ülkemizin dekorasyon alanında dünyaya açılan kapısı konumuna gelmiştir.

Ürün yelpazesini piyasadan gelen taleplere göre genişleten DEKORJİN DUVAR STİCKER, ülkemizin çeşitliliği en fazla olan dekoratif ürünler internet sitelerini  kurmuştur. Tamamen kendi ekibindeki grafikerle tarafından tasarlanan, lisanslı olarak satın alınan ve amatör sanatçıların çalışmalarının satışına yer vererek, desen ve dekor yelpazesini her gün genişletmektedir. Bu sayede bugün için kalitesi ve çeşidi ile DEKORJİN DUVAR STİCKER  ürünleri iç ve dış pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmiştir.

DEKORJİN DUVAR STİCKER´ in müşteri odaklı kalite anlayışı, T.P.E  onayıyla belgelenmiş; ve DEKORJİN DUVAR STİCKER ismi T.P.E  Tarafından 2008/53925 Marka tescil numarası ile sabitlenmiştir.

http://www.dekorjinal.com.tr/
TÜRKİYENİN İLK VE TEK duvar sticker mağazasını açtık.Showroom´umumuzdan görüntüler.

Sitedeki ürünlerden bazıları


Ayrıca Türkiyenin her yerinde tüm alışverişlerinize sipariş bedeli sınırı olmadan kargo bedeva.

Daha fazla ürün çeşidi ve ürünlerle ilgili bilgi almak için kesinlikle siteyi ziyaret edin.

http://www.duvarsticker.com/


Dekoratif Kırılmaz aynalar Sitemiz    www.dekoratifayanlar.com

Set Stickerleri sitemiz   http://www.duvarstickerleri.com/

Laptop Sticker ( Etiket) Sitemiz     http://www.laptopetiket.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sevgi ve neşe ile kalın.
Gamze Haseki