12 Ekim 2010 Salı

Özel Alışveriş Kulübü Vipdukkan.com

Herkese merhabalar arkadaşlar;
Sizleri Çok Güzel Bir Alışveriş sitesiyle tanıştıracağım arkadaşlar

http://www.vipdukkan.com/

Vipdükkan, dünyada giderek büyüyen Private Shopping (Özel Alışveriş) sisteminin, Türkiye'deki en geniş ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip web sitesidir.

Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Vipdükkan özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Vipdükkan'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında sunuluyor.

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler ya siteye bir kulüp üyesi tarafından davet ediliyor, ya da referans göstermeleri gerekiyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Vipdükkan'daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %80 e varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Vipdükkan'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabilecek, online alışverişin avantajlarına sahip olacaksınız.

Vipdükkan özel bir alışveriş klubüdür. Ünlü markaların koleksiyonlarının sınırlı sayıdaki ürünlerine %80'e varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Moda ve trendleri yakından takip eden vipdükkan ile ayrıcalıklarla dolu bir dünyanın parçası olabilirsiniz.
Vipdükkan’ın  Closelyfashion takipçilerine özel üyelik davetiye linki için tıklayınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sevgi ve neşe ile kalın.
Gamze Haseki